• + (90) 534-020-7719
  • Salı - Pazar : 10:00 - 22:00 Pazartesi Kapalı

Dans Sınıfları

Salsa

Salsa sınıfları isteğe bağlı olarak haftalık dersler ve 3 saat pratik imkanı ile siz dansseverlere sunulmaktadır.
Salsa, eşli bir dans olması sebebiyle kişisel bakım ve temizliğin en fazla önem gerektirdiği danslar arasında yer almaktadır.
Eşli danslar arasında en hareketli diye belirtebileceğimiz salsa dansı, dans eden kişinin rahatlığı açısından, günlük rahat kıyafetlerle ve dans ayakkabılarıyla zevkle öğrenebileceğiniz, öğrenirken de kendinizi fiziken ve mental olarak zinde tutabileceğiniz bir danstır.Hemen Kayıt Ol!

Bachata

Dominik Cumhuriyeti'nin yöresel dansı olarak bilinen Bachata günümüze modern, sensual ve yöresel şekliyle birçok yeni tarzla gelmiş, sınıflarımızın güzide danslarından biri olmuştur.
Tıpkı Salsa gibi eşli bir şekilde yapılan Bachata dansı bu sebepten kişilerin kendi kişisel bakım ve temizliğine ihtiyaç duyar.
Günlük kıyafetler dışında fazla bir şeye ihtiyaç duymayan Bachata özellikle modern zamanda romantik müzikte dans etmek isteyen dansseverlerin ilgi odağı danslardan biridir.Hemen Kayıt Ol!

Düğün Dansı

Her çiftin hayatının en özel günü olan düğün günlerinde, kendilerine anı olarak saklamak isteyecekleri bir düğün dansı en özelinden olmalı.
Bu sadece düğün videosunda izleyince "yapmış olduk" demekten ziyade o şarkı her çaldığında birbirlerine, kendilerini dans sayesinde ne kadar özel olduklarını hatırlatan bir anı olmalı.
Çiftlerin sağlıklı bir düğün dansı yapabilmesi için düğün tarihinden en az 1 ay önce başvurması gerekir. Sizlere özel hazırlanacak olan romantik düğün dansınızın müziklerini ister siz seçin, ister biz...Hemen Kayıt Ol!